O nas

Liquid Dreams to blog o pasji, która połączyła nas na zawsze z naszym ulubionym żywiołem. To miejsce, w których opowiadamy o naszych podróżach i przygodach. Czasem będzie ekstremalnie, czasem chillowo, a czasem z lekką ironią, ale na pewno nie będzie nudno:)

 

Liquid Dreams Team:

 

AINA
surfing & kitesurfing

surfing

Jak nie łapie fal albo wiatru, kręci ją fotografia, marketing, social media i blogowanie. Na co dzień pracuje jako project manager, pisze artykuły oraz współtworzy innowacyjny startup modowo-technologiczny modsly.pl. Kocha wszystkie deski, zimą snowboard, a w mieście longboard i wake. Czasem jeszcze pilotuje wycieczki, biega i trenuje boks tajski;)

 

MARY
kitesurfing
kiteboarding

Jak nie ćwiczy nowych trików na kajcie, studiuje stomatologię i planuje kolejne podróże. Długo bez deski nie wytrzyma, dlatego zimą zamiast wody wybiera góry i snowboard. Poza sezonem, żeby utrzymać formę trenuje crossfit.

 

OLI
snowboard
snowboard

Jak nie jeździ na desce to pilotuje wycieczki, studiuje sztukę, tańczy z ogniem, gra w teatrze amatorskim, wspina się, lata z harcerzami po lesie i w weekendowe wieczory chodzi na Milongi by rozładować napięcie poprzez Tango Argentino :) Obecnie bawi się w Maladze na Erasmusie i robi wszystko to, na co w Polsce nie miała wcześniej czasu ;)

 

 

(Visited 453 times, 2 visits today)